KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16033085

nr 1603 3085

Curt Viberg

(1908-1969), Sverige

Oljemålning, Kustlandskap. Signerad. Olja på pannå, 34x59 cm, yttermått inklusive ram: 43x67 cm

Curt Viberg, född 1908 i Stockholm, död 1969, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 mars 2024
kl 20:29:08

4/3 16:26:58 1      Vinnande bud

Curt Viberg

Läs mer om Curt Viberg